Ana Sayfa / Genel / Astropay Kart Nedir

Astropay Kart Nedir

astropay-kart

Astropay internette bulunan binlerce sanal mağazada kullana bileceğimiz 16 haneli sanal karttır bu kartla ön ödemeli olarak alışverişlerimizi güvenli bir şekilde yapa biliriz

Astropay’ın temel amacı sanal ortamda güvenliğimizi sağlamaktır Astropay sayesinde alışveriş yaptığımız sanal mağazalar da kimlik ve kredi kartı bilgisi vermeden alışverişimizi yapma imkanı sunmasıdır. Astropay kartınızı dolar olarak satın almaktasınız ve dolar olarak harcamalarınızı gerçekleştirmektesiniz ihtiyacınız olan Astropay kartınızı http://www.astropaykartsatinal.gen.tr den satın alabilirsiniz yapmanız gereken ihtiyacınız olacağı kadar miktarın altındaki Astropay al butonuna tıklamaktır.

Astropay kart fiziki olarak elinizde tutabileceğiniz bir kart değildir 16 haneli pin den oluşan bir kod verilmekte bu kod ile ayrı ayrı farklı sitelerden alışverişte yapabilirsiniz. Ön ödemeli Astropay kartınızı satın aldıktan sonra dilediğiniz sanal mağazada veya başka bir platform da güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Astropay kart nasıl kullanılır?

Astropay kartını satın aldıktan sonra size verilen pin kodu ile satın alma işlemi yapmak istenilen anlaşmalı platformlar da ödeme seçenekleri alanında Astropayı seçerek pin kodunuzu girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Kartınızda kalan kredinizi daha sonra başka bir yerde veya aynı sitlerde tekrar kullanabilirsiniz  çok kısa bir süre sonra resmi ve bir çok kurumda da geçerli olacaktır. Çok yakında bütün resmi sitelerde geçerli olacaktır sadece Türkiye değil dünya çapında bulunan tüm sitelerden alışveriş yapabilirsiniz veya sanal ödeme.

Neden kullanmalıyım Astropay?

Astropay gerek internet ortamında güvenliğinizi sağlamaktadır gerekse sizleri kart aidatından da kurtarmaktadır bunların yanı sıra herhangi bir kredi kart bilgisi vermeden kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay ile güvenli alışverişler dileğiyle iyi günler…

Ayrıca Bakınız

Engel Tanımayan Heyecan “Mustang Cup” Başlıyor

Engel Atlama Yarışmaları Şahsuvaroğlu Sponsorluğunda Gerçekleşecek   Şahsuvaroğlu sponsorluğunda bu yıl ilki düzenlenecek olan engel …